Pracownik ochrony kwalifikowany

Security Service Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY KWALIFIKOWANY
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew i okolice

Wymagania:
• niekaralność,
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
• Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia,
• Sprawdzanie prawidłowego stanu zabezpieczenia obiektów,
• Patrole interwencyjne

Oferujemy:
• szkolenia zawodowe,
• stabilne i niezmienne zasady współpracy,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres: kwalifikowany@securityservice.org.pl lub o wypełnienie formularza znajdującego się po prawej stronie ekranu.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)( Dz.U. UE.L. z 2016r. Nr 119, str.1)-dalej RODO informuję , iż :

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Security Service Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art.6 ust.1 lit. a RODO ,

na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :

Na podstawie art.7 ust. 1 RODO oświadczam , iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Security Service Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Uwaga! Aplikacje bez dołączonej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Wyślij CV

[contact-form-7 id="75" title="Praca"]

Zaufali nam:

Kontakt

MONITORING
tel. 58 301 03 22
dzial.techniczny@securityservice.org.pl

DZIAŁ HANDLOWY
tel. 58 307 44 17

biuro@securityservice.org.pl

SEKRETARIAT
tel.  58 307 44 17
fax. 58 301 85 05
sekretariat@securityservice.org.pl